İade & Değişim

 

Ürünüm eksik ya da yanlış çıkarsa ne yapmalıyım?

Ulaştırılan ürününüzün eksik veya yanlış olduğunu tespit ettiğinizde lütfen ürünü kullanmayınız ve 0252 214 77 33 no'lu telefondan ve ya [email protected] 'dan müşteri ilişkileri yetkililerimizle iletişime geçiniz. 

 

Ürünü değiştirme süresi kaç gündür? 

Siparişinizin size ulaştığı günü takip eden 14 iş günü içerisinde, ürün değişimi gerçekleştirebilirsiniz.

 

Satın aldığım ürünün numarası uygun olmadığı takdirde değişim yapabilir miyim?

Sipariş vermiş olduğunuz ürün numarası uygun olmadığında numara değişimi yapabilirsiniz. Değişim yapabilmeniz için ürünlerin kullanılmamış olması ve faturanın ibraz edilebilir olması gerekmektedir. Mağazalarımızın olduğu Muğla bölgesinde ; mağazalarımızdan değişim yapabilirsiniz. Mağazalarımızın bulunmadığı bölgelerde ise; gönderilmiş olan faturanın arkasında bulunan iade/değişim formunu doldurarak geri göndermeniz durumunda talep edilen değişim işlemi yapılacaktır.

 

Memnun kalmazsam ürünü iade edebilir miyim? 

Satın alınan ürünlerin iade edilebilmesi için; ürünlerin kullanılmamış olması ve faturasının ibraz edilmesi gerekmektedir. İade etmek istediğiniz ürünü faturası ile beraber 30 gün içerisinde iade edebilirsiniz.

Özel kampanyalar dahilinde iade ve değişim koşullarında değişiklik yapma hakkı tarafımızca saklıdır.

 

İadeyi hangi kargo ile geri göndermem gerekiyor? Kargo ücreti bana mı ait?

Gönderiminizi Yurtiçi Kargo   ile yapmanız gerekmektedir. Yurtiçi Kargo ile yapılan gönderimin ücretini firmamız karşılamaktadır. Zenne Pabuç Muğla/Menteşe mağaza olarak Yurtiçi Kargoya teslim etmeniz gerekmektedir. Bu koşullarda değişim yapma hakkı tarafımızca saklıdır.

 

İade durumunda iade tutarı ne zaman hesabıma yatacak?

İade başvurunuz en geç 10 gün içerisinde işleme alınır, iade talebiniz kabul edildiğinde bunu takiben 10 gün içinde alışveriş yaptığınız kredi kartı hesabınıza ürün bedeliniz iade olacaktır. Bankanıza bağlı olarak, iadenizi kredi kartınızda görmeniz birkaç gün sürebilir. Bu süreç tamamen bankanıza bağlıdır ve www.ayakkabidamarka.com 'un bankanıza müdahale etme hakkı yoktur.

 

Lütfen iade ve değişim ile ilgili bildirim ve bilgi için [email protected] mail adresine mail gönderimi yapınız.