1.   Nasıl Üye Olabilirim?
- Sitemize üye olmak hızlı ve kolay bir işlemdir. Yalnızca isim, adres, e-posta, telefon ve şifrenizi kayıt formuna yazmanız yeterlidir. Yarından itibaren kapınıza en uygun fiyatlarla ürünlerimizin teslimatlarını yapabiliriz.


2.  Şifremi Unutursam Ne Olur?
- Çözüm oldukça basit. Buraya tıklamanız yeterlidir. E-posta adresinizi girmenizi isteyeceğiz ve şifrenizi değiştirmeniz ve tekrar alışverişe başlamanız için güvenli bir link içeren e-posta tarafınıza gönderilecektir.


3.   AyakkabıdaMarka'ya Nasıl Sipariş Verebilirim?
- Öncelikle hesap oluşturmak için sitemize kaydolmanız gerekmektedir. Kategori bölümlerimize göz atmanız veya özel bir ürün için arama kutusunu kullanmanız yeterlidir. 

Aradığınız ürünü bulduğunuzda, söz konusu ürünün bedenini ve uygun diğer seçenekleri de belirterek  "Sepete ekle" yada "Hemen al"  butonuna basınız.

İhtiyaç duyduğunuz tüm ürünleri sepetinize eklediğinizde Sepetim sekmesine gidiniz. Teslimat adresinizi giriniz. Kredi kartınızla veya kapıda ödeme yapabilirsiniz. Kasa işlemini sonlandırdığınızda ve siparişinizi verdiğinizde, sipariş detayları tarafınıza bir e-posta ile gönderilecektir. 

 

4.  Siparişimi Tamamlamadan Çıkış Yapmak Zorunda Kalırsam Sepetim Ne Olur?
- Sitemizde hesabınız varsa, sepetinizdeki tüm ürünleri koruma altına alacağız. Tekrar siteye döndüğünüzde, alışverişinize kaldığınız yerden devam edebilirsiniz.


5.  Parapuan Nedir?
- Ayakkabidamarka.com’un müşterileri için oluşturduğu fayda programlarından birisidir. 1 Parapuan = 1 TL'dir.

 

6.   Nasıl Parapuan Kazanırım?
 Yeni Üyelik :25 Parapuan
 Ürün Satın Alma : 5 Parapuan
 Arkadaşa Tavsiye : 25 Parapuan
 Ürüne Yapılan Yorum : 2 Parapuan
 Ürün Puanlama : 5 Parapuan


7.   Parapuanları Nasıl Kullanabilirim?
- Parapuan'larınızı, "Hesabım" menusünden "Parapuanlarım" detayından ulaşarak, kazandığınız para puanlarınızı kullanımı için hediye çeki oluşturarak kullanabilirsiniz. Hediye çeki oluşturabilmeniz için minimum 10 Parapuan toplamanız gerekmektedir. Oluşturduğunuz hediye çekinizi ödeme sayfasında yer alan "Hediye Çeki Kullan" bölümünden kullanabilirsiniz.

 

 

8.  Hediye Çekleri

  -AyakkabıdaMarka’da yapacağınız ilk alışverişinizde diğer alışverişlerinizde kullanmak üzere %10 oranında indirim sağlayan hediye çeki kazanacaksınız.

9. Ödeme Seçenekleri

- Kapıda nakit ödeme, Kapıda kredi kartı ile ödeme, taksitli veya tek çekim olarak ödeme ve havale ile ödeme yapabilirsiniz.